کلاس MSRT در شیراز

کلاس MSRT در شیراز

1398/11/12 0

کلاس MSRT در شیراز جهت شرکت در مقطع دکترا باید گذرانده و مدرک معتبر آن اخذ گردد که به آزمون آن آزمون زبان دکترا نیز گفته می شود.

کلاس MSRT در شیراز

 
 
کلاس MSRT در شیراز از جمله دوره هایی است که تقاضای بسیار زیادی دارد. کلاس MSRT در شیراز جهت شرکت در مقطعدکترا باید گذرانده و مدرک معتبر آن اخذ گردد که به آزمون آن آزمون زبان دکترا نیز گفته می شود. مدرک کلاس MSRT در شیراز تا دو سالاعتبار خواهد داشت. موسسه زبان امید با سال ها سابقه درخشان در زمینه آموزش زبانمفتخر به برگزاری کلاس MSRT در شیراز می باشد.
 
 
کلاس MSRT در شیراز 
 

MSRT چیست؟

MSRT مخفف عبارت Ministry of Science Research and Technology یا همان وزارت علوم،تحقیقات و فناوری است که برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا را دارند در نظر گرفته شده و بایستی مدرک MSRT را جهت ادامه تحصیل در مقطع دکترا داشته باشند. کلاس MSRT در شیراز به منظور آمادگی برای شرکت در این آزمون که هر ساله 10 بار برگزار می شود؛ در موسسه زبان امید انجام می گیرد. شرکت در آزمون MSRT محدودیتی ندارد و در صورت عدم قبولی در این آزمون می توان برای دوره بعد نیز شرکت نمود. البته در صورتی که نمره بالاتر از 75 کسب کنید تا یک سال نمی توانید در این آزمون شرکت نمایید.
 
 

حداقل نمره آزمون MSRT در شیراز

آزمون MSRT از 100 نمره است و حداقل نمره برای تصویب پروپزال نمره 46 و برای فرصت مطالعاتی نمره 50 می باشد. البته باز هم بستگی به دانشگاه مورد نظر دارد و در برخی دانشگاه ها باید حداقل نمره 75 باشد. نکته مثبت آزمون MSRT در شیراز این است که این آزمون نمره منفی ندارد و در صورت مردد بودن نیز می توان بدون نگرانی به سوالات پاسخ داد. نتایج این آزمون نیز یک هفته بعد اعلام می گردد.
 
 

ساختار آزمون MSRT در شیراز

آزمون MSRT دارای سه بخش است که شامل بخش شنیداری، بخش گرامر و ساختار و بخش مهارت های درک مطلب می شود.
بخش شنیداری (Listening Comprehension)آزمون MSRTشامل 30 سوال می شود که مدت پاسخگویی به آنها بین 30 تا 35 دقیقه است. در این بخش داوطلبان با شنیدن فایل صوتی به سوالات پاسخ می دهند.
بخش گرامر و ساختار (Structure and WrittenExpression) نیز از 30 سوال تشکیل شده که مدت زمان پاسخ به سولات این بخش 20 دقیقه در نظر گرفته شده است. این بخش مهارت های گرامری داوطلبان را می سنجد و به عنوان نمونه ای از سوالات، تکمیل کردن جمله ناقص است.
بخش مهارت های درک مطلب نیز (Reading Comprehension) شامل 40 سوال که زمان پاسخگویی به آنها 55 دقیقه است. در این بخش متنی داده می شود و داوطلبان باید بعد از مطالعه متن به سوالات که مرتبط به متن هستند پاسخ دهند.
کلاس MSRT در شیراز و توسط موسسه زبان امید این موارد را در نظر گرفته و تمامی این موارد را آموزش خواهد داد.
 
 

شرایط کلاس MSRT در شیراز

کلاس MSRT در شیراز در موسسه زبان امید به منظور آمادگی برای این آزمون برگزار شده و طی جلسات تمام موارد مورد نیاز برای این آزمون آموزش داده خواهد شد. کلاس MSRT در شیراز در موسسه زبان امید به صورت غیر حضوری برگزار شده و تسط کتاب، جزوه و فیلم های آموزشی صورت می
گیرد.
جزئیات کلاس MSRT در شیراز به صورت زیر می باشد :
7 حلقه دی وی دی تدریس استاد
جزوه گرامر استاد
کتاب 5t1
مشاوره و برنامه ریزی رایگان با استاد
کلاس آنلاین
ضمانت نامه
 
 

هزینه کلاس MSRT در شیراز

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه کلاس MSRT در شیراز و استفاده از تخفیف شهریه با موسسه تماس بگیرید.
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر