دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز

دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز

دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز

1398/11/26 0

اسپیکینگ (Speaking) به معنای مکالمه یکی از بخش های مهم زبان انگلیسی که زبان بین المللی است، می باشد و بسیار مهم است که در هنگام مواجه شدن با افراد انگلیسی زبان بتوانید به راحتی به انگلیسی با آنها مکالمه کرده و منظور خود را برسانید. علاوه بر این هنگامی که به کشور دیگری سفر می کنید و به زبان آن کشور آشنا نیستید می توانید به زبان انگلیسی با آنها صحبت کنید....

دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز

 
 
 
 

اسپیکینگ (Speaking) به معنای مکالمه یکی از  بخش های مهم زبان انگلیسی که زبان بین المللی است، می باشد و بسیار مهم است که در  هنگام مواجه شدن با افراد انگلیسی زبان بتوانید به راحتی به انگلیسی با آنها مکالمه  کرده و منظور خود را برسانید. علاوه بر این هنگامی که به کشور دیگری سفر می کنید و  به زبان آن کشور آشنا نیستید می توانید به زبان انگلیسی با آنها صحبت کنید. بنابراین  امروزه تقویت مهارت های اسپیکینگ اهمیت فوق العاده ای یافته است. 
دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز توسط موسسه امید به همین منظور طراحی  شده و به صورت تخصصی نحوه مکالمه روان زبان انگلیسی را آموزش می دهد.  زبان آموزان موسسه امید در دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز مهارت های  مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کرده و پس از پایان دوره آموزش اسپیکینگ در  شیراز به راحتی می توانند به انگلیسی مکالمه داشته باشند.
 
 
دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز 
 

ویژگی های دوره اسپیکینگ در شیراز

با شرکت در دوره اسپیکینگ در شیراز که توسط موسسه زبان امید برگزار می  گردد، پس از مدت کوتاهی قادر خواهید بود به زبان انگلیسی مکالمه کنید. مهم ترین  ویژگی دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز سطح بالای آن است که برابر با اسپیکینگ تافل و آیلتس  بوده و در صورت شرکت در این آزمون ها به سادگی نمره قابل قبول در بخش اسپیکینگ را  به دست آورید.
 
 

شرایط دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز

شرایط دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز در موسسه زبان امید به صورت زیر می  باشد:
  • آموزش کامل مصاحبه های آیلتس
  • معرفی منابع آموزشی
  • تعیین تکلیف در هر جلسه
  • رفع مشکلات اسپیکینگ در هر جلسه
  • نحوه تمرین در منزل
  • آموزش لهجه و تلفظ صحیح مکالمه
  • آموزش مکالمه در موضوعات مختلف
  • آموزش تقویت مهارت شنیداری
 
 

هزینه دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز

هزینه دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز در موسسه امید بسیار مناسب بوده و  به نحوی است که تمام افراد با هر توانایی مالی بتوانند در این دوره شرکت نمایند.  جهت اطلاع از هزینه دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز با موسسه امید تماس بگیرید.
 
 
برای شرکت در دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز در موسسه امید به عنوان  یکی از بهترین آموزشگله های زبان در شیراز می توانید هم به صورت آنلاین  و هم به صورت مراجعه حضوری اقدام نمایید. لازم به ذکر است که موسسه  امید برای شاغلین نیز که شرایط شرکت در کلاس ها را در طول هفته ندارند، برنامه ای برای  روزهای جمعه تدوین کرده است.
 
 
 برای اطلاعات بیشتر در رابطه با دوره آموزش اسپیکینگ در شیراز با ما تماس بگیرید.
 
 
 
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر