کلاس PTE در شیراز

کلاس PTE در شیراز

1398/11/28 0

PTE مخفف عبارت Pearson Test Of English می باشد و همانند آیلتس و تافل یکی از آزمون های معتبر جهانی است.مدرک PTE در بیشتر کشورها مخصوصا استرالیا اعتبار دارد و همچنین برای مهاجرت تحصیلی نیز قابل قبول می باشد. تفاوت آزمون PTE با آزمون های آیلتس و تافل در این است که این آزمون ها هم به صورت کاغذی و هم کامپیوتری انجام می شود ولی آزمون PTE فقط به صورت کامپیوتری...

کلاس PTE در شیراز 

 
 
 
 
PTE مخفف عبارت Pearson Test Of English می باشد و همانند آیلتس و تافل یکی از آزمون های معتبر جهانی است.مدرک PTE در بیشتر کشورها مخصوصا استرالیا اعتبار دارد و همچنین برای مهاجرت تحصیلی نیز قابل قبول می باشد. تفاوت آزمون PTE با آزمون های آیلتس و تافل در این است که این آزمون ها هم به صورت کاغذی و هم کامپیوتری انجام می شود ولی آزمون PTE فقط به صورت کامپیوتری می باشد.
موسسه زبان امید به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در شیراز اقدام به برگزاری کلاس PTE در شیراز کرده است و با بهره گیری از بهترین استادان زبان انگلیسی به آموزش این آزمون و نحوه قبولی در آن می پردازد.
 
 
کلاس PTE در شیراز  

ساختار آزمون PTE در شیراز

آزمون PTE همانند آزمون های آیلتس و تافل دارای چهار بخش نوشتاری Writing)) و مکالمه (Speaking)با زمان 77 تا 93 دقیقه، بخش شنیداری Listening)) با زمان 45 تا 57 دقیه و بخش خواندن (Reading)با زمان 40 دقیقه است. بنابراین برای قبولی در این آزمون باید مهارت خود را در این چهار بخش تقویت نمایید. گرامر ، املا ، واژگان ، تلفظ و ... نیز بخش های دیگری هستند که در این آزمون دارای اهمیت می باشند و برای آنها نمره در نظر گرفته شده است.
 

مدرک PTE در شیراز

همان طور که گفته شد مدرک PTE در شیرازدر اکثر نقاط دنیا اعتبار دارد و حتی نکته مهم در مورد این مدرک آن است که اعتبار زمانی ندارد و همیشه معتبر بوده و منقضی نمی گردد. برای اطلاع از اینکه مدرک PTE در کدام کشور ها اعتبار دارد می توانید به وبسایت رسمی PTE مراجعه نموده و در صفحه Who Accepts It نام کشور و شهر مورد نظرتان را وارد نموده تا دانشگاه هایی که در آن شهر مدرک PTE را تایید می کنند به نمایش درآید.
 

ثبت نام در آزمون PTE در شیراز

اولین مرحله برای ثبت نام در آزمون PTE شرکت در کلاس PTE در شیراز در موسسه امید به منظور کسب آمادگی برای این آزمون می باشد. پس از کسب آمادگی لازم برای این آزمون با مراجعه به سایت pearson می توان اقدام به ثبت نام در آزمون PTEدر تاریخ مورد نظر نمود. لازم به ذکر است که آزمون PTE هر هفته برگزار می گردد. نتایج آزمون PTE در شیراز نتایج آزمون PTE در شیراز بسیار سریع و معمولا پنج روزه از طریق وبسایت رسمی آزمون PTEبه اطلاع داوطلبان خواهد رسید. منتشر شدن نتایج نیز از طریق ارسال ایمیل به داوطلبان اطلاع داده می شود. نمره این آزمون از 90 است و برای قبولی در آن باید حداقل نمره 45 را کسب کرد.
 

محبوبیت آزمون PTE در شیراز

دلیل محبوبیت PTE در بین متقاضیان مهاجرت به این دلیل است که این آزمون از آزمون آیلتس ساده تر بوده و قبولی در آن بسیار راحت تر است. نمره 65 در آزمون PTE برابر با نمره 7 آیلتس است که به راحتی به دست می آید ولی نمره 7 آیلتس به راحتی قابل کسب شدن نیست. تنها مشکل این آزمون PTE این است که این آزمون در ایران برگزار نمی گردد و برای شرکت در این آزمون باید به کشورهای همسایه از جمله ترکیه و دبی سفر کرد.
 
 
 
برای آمادگی جهت شرکت در آزمون کلاس PTE در شیراز و قبولی تضمینی در این آزمون با ما تماس بگیرید.

 
 
 
 
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر