تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز

1398/12/5 0

زبان انگلیسی به عنوان مهم ترین زبان در تمام نقاط جهان شناخته شده است و یادگیری این زبان بسیار اهمیت دارد. به خصوص برای مسافرت و مهاجرت این مسئله یعنی نیاز به یادگیری زبان انگلیسی بسیار احساس می شود. بسیاری از افراد با تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز یادگیری بهتر و سریع تری را پشت سر می گذارند و به همین دلیل نیز تدریس خصوصی را به تدریس گروهی ترجیح...

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز

 
 
 
 

زبان انگلیسی به عنوان مهم ترین زبان در تمام نقاط جهان شناخته شده است و یادگیری این زبان بسیار اهمیت دارد. به خصوص برای مسافرت و مهاجرت این مسئله یعنی نیاز به یادگیری زبان انگلیسی بسیار احساس می شود. بسیاری از افراد با تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز یادگیری بهتر و سریع تری را پشت سر می گذارند و به همین دلیل نیز تدریس خصوصی را به تدریس گروهی ترجیح می دهند.
موسسه زبان امید به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در شیراز علاوه بر کلاس های حضوری در موسسه اقدام به تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز توسط بهترین و مجرب ترین اساتید با مدرک بین المللی نیز نموده است. چرا که بسیاری افراد به دلایل مختلف از جمله شاغل بودن امکان شرکت در کلاس های موسسه را ندارند.
 
 
تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز 

آموزش خصوصی زبان انگلیسی در شیراز

در آموزش خصوصی زبان انگلیسی در شیراز توسط موسسه امید تمام موارد و نکات آموزشی که در کلاس های موسسه به زبان آموزان آموزش داده می شود، در تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز نیز به کار گرفته شده و آموزش داده خواهند شد.
 

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در شیراز

موسسه زبان امید در شیراز به طور تضمینی و تخصصی به تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در شیراز نیز می پردازد. در تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در شیراز به طور تضمینی و تخصصی نحوه مکالمه زبان انگلیسی در شرایط و موقعیت های مختلف آموزش داده خواهد شد.
 

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل شیراز

همانطور که گفته شد بسیاری از متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی فرصت شرکت در کلاس های موسسه را ندارند و در پی تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل هستند. موسسه زبان امید با دارا بودن اساتید مجرب که به تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل نیز می پردازند؛ این امکان را ایجاد کرده است که این متقاضیان بتوانند به یادگیری زبان انگلیسی در منزل بپردازند.
 

تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در شیراز

موسسه زبان امید با در اختیار داشتن بهترین اساتید زبان انگلیسی خانم و آقا به رفع تمام نیازهای متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی پاسخ می دهد. از جمله زبان آموزان خانم یا آقایی که متقاضی تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در شیراز و یا توسط آقا می باشند.
 

نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز

نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز به عواملی از جمله تعداد جلسات و سطح مهارت زبان آموز بستگی دارد و قیمت ها جلسه ای محاسبه می شود. برای اطلاع از قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز با موسسه تماس بگیرید.
 

مزایای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز

  • کلاس های کاملا خصوصی و تضمینی
  • آموزش زبان انگلیسی بر اساس نیاز زبان آموز از جمله سفر، تحصیل ، کار و ...
  • تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم یا آقا به انتخاب زبان آموز
  • برگزاری کلاس های خصوصی مکالمه انگلیسی ، ترکی ، فرانسوی ، آلمانی، IELTS ، TOEFL،  MSRT،  PTE ، EPT و دانستنی های مهاجرت
  • استفاده از کتاب ، فیلم ، فایل صوتی و منابع مختلف دیگر
  • بهره گیری از اساتید مجرب و حرفه ای با مدرک بین المللی
  • امکان انتخاب ساعت و تعداد جلسات توسط زبان آموز
  • برگزاری کلاس های خصوصی برای تمام افراد از مبتدی تا حرفه ای
 
 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط تدریس خصوصی زبان انگلیسی در شیراز با ما تماس بگیرید.
 
 
 
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر