دوره پیشرفته

 
 
 

هدف از این دوره تسلط در مکالمات مربوط به آداب و معاشرت ، فرهنگ، نحوه زندگی و مکالمات تخصصی و موضوعی است مهمترین ویژگی و دستاورد این دوره افزایش جهشی دامنه لغات زبان آموز به حدود 15000 لغت کاربردی است که بطور روزمره و فراوان در روزنامه ها ، رادیو و تلویزیون و سایر رسانه های گروهی بکار برده می شود .

با گذراندن این دوره زبان آموز میتواند با اطمینان و با تسلط کامل در هر موقعیتی مثلا در فرودگاه، در گمرک ، هنگام خرید، در رستوران ، در سفارت، در کار و تجارت، هنگام کار با اینترنت، در سمینارها و هنگام تماشای فیلم ها و برنامه های ماهواره ایی ، اخبار انگلیسی و ..... زبان انگلیسی را بفهمد یا حرف بزند کلیه احتیاجات زبانی خود را هنگام مسافرت بطور کامل برطرف کند. کلیه مجلات ، روزنامه ها ، رما نها و غیره را مطالعه کند و در سخنرانی ها و کنفرانس های دانشگاهی خارجی شرکت نماید.

 
 
 دوره پیشرفته 
 
 

10 امتیاز منحصر به فرد این دوره:

1- سرعت: با قاطعیت می توان گفت این دوره سریعترین دوره آموزش مکالمه انگلیسی در ایران است. که به طور عملی و واقعی با روش منحصر بفرد و جدید برای اولین بار بر اساس روش تطبیقی (EFL ) طراحی شده است که بصورت تضمینی و در حداقل زمان (3 تا 6 ماه) ارائه می گردد.

2- برآوردن نیاز واقعی شما: هدف این دوره حرف زدن و فهمیدن است (نه گرامر، دستور ... ) در پایان این دوره شما قادر خواهید بود روان و سلیس به زبان انگلیسی صحبت کنید و بفهمید.

3- استفاده از روش تطبیقی (EFL):

روش تطبیقی یادگیری زبان آخرین نظریه روانشناختی یادگیری زبان بیگانه خواهد بود. خوشبختانه ما در تطبیق این روش با زبان فارسی (در کشور عزیزمان ایران پیشگام و اولین هستیم).

4- آموزش فکر کردن به زبان انگلیسی: در انتهای دوره زبان آموزان نیازمند هیچگونه تلاشی ذهنی برای ساختن جمله به زبان انگلیسی نیستند و همانگونه حرف می زنند که در ذهن خود به آن فکر می کنند و بلعکس.

5- مکالمه محض در غالب سوال و جواب: کل دوره بر مبنای سوالات و جوابهای مکرر و کاربردی و بر اساس مکالمات محض روزمره که نیاز واقعی زبان آموز را در یک کشور بیگانه کاملاً رفع می کنند.

6- سادگی و تکرار مطالب: در هر درس فقط به یک موضوع مشخص اختصاص دارد و مطالب با کمال سادگی به طور واضح و روشن و در عین حال کامل و جامع و گام به گام از آسان به سخت ارائه شده که این سادگی و تکرار موجب سهولت در یادگیری و پیشرفت سریع زبان آموز می گردد.

7- افزایش جهشی دایره لغوی: در این دوره یک روش جدید و تقابلی برای دسته بندی لغات و حفظ سریع، آسان و بدون فراموشی لغات بهمراه دیکته، تلفظ و کاربرد آنها ارائه شده که تا کنون در هیچ کتابی در این ابتکار دیده نشده است.

8- افزایش جهشی سرعت مکالمه و تشویق و ترغیب به حرف زدن طولانی و مکرر: در این دوره زبان آموز است که در تمامی مدت کلاس گوینده غالب است نه معلم! و معلم فقط نقش یک ناظر و هدایت کننده را دارد. برعکس دوره های ترمی طولانی مدت که 80% وقت کلاس را معلم صحبت می کند و دانش آموز بیشتر اوقات شنونده است.

9- قابلیت استفاده برای همه کس – همه جا – همه وقت: کلیه مطالب و دروس در این دوره بصورت شفاهی یعنی شنیداری – گفتاری است نه مکتوب (خواندنی – دیدنی) بنابراین اولاً زبان آموز از همان ابتدا با واقعیت مکالمه طبیعی و زنده روبرو شده و حرف زدن را بصورت کاملاً طبیعی (گفتاری – شنیداری)

می­آموزد. در ضمن با استفاده از mp3 player یا گوشی هوشمند  می تواند در همه جا و در هر زمان بدون نیاز به دیدن و خواندن انگلیسی یاد بگرید.

10- تضمین دوره: از امتیازات منحصر به فرد این دوره تضمین آن می باشد که در صورت اتمام دوره چنانچه زبان آموزی دستورالعملهای کتاب را بطور صحیح انجام داده و در کلاس درس مرتب حاضر شود اما قادر نباشد بطور عملی صحیح انجام داده و در کلاس درس مرتب حاضر شود اما قادر نباشد بطور عملی انگلیسی حرف بزند می تواند در دوره بعد بصورت رایگان شرکت کند!

در این دوره نهایت سعی شده است که هدف اصلی آموزش مکالمه محض یعنی Speaking (حرف زدن) و listening (گوش دادن و فهمیدن) باشد که نیاز واقعی جامعه امروز در عصر ارتباطات دهکده جهانی است.

بنابراین از حاشیه پردازی و آموزش طولانی و خسته کننده گرامر، نکات فرعی و بطور کلی از روشهای قدیمی و سنتی جداً پرهیز شده است بر همین اساس این دوره کاملاً ابداعی و منحصر بفرد با همکاری اساتید ایـران و آمریکـا و با صرف هزینه گزاف طراحی و در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است. پس بیایید قدر این موقعیت را بدانیم و با کمک هم نهایت تلاشمان را جهت یادگیری هر چه بهتر مطالب آن بکار ببریم.

در ضمن برای تمامی کسانی که امکان استفاده از کلاس های حضوری در محل موسسه را ندارد پکیج مکاتبه ای این دوره بصورت کاملاً عملی و با تضمین کتبی موجود می باشد که جهت دریافت اطلاعات بیشتر می تواند با موسسه زبان امید تماس بگیرید.

 
لازم به ذکر است در حال حاضر کلاسها دو جلسه در هفته و در روزها و ساعات مختلف متناسب با برنامه شما برگزار میگردد که شامل روزهای شنبه چهارشنبه ، یکشنبه سه شنبه و دوشنبه پنجشنبه در ساعتهای 16 الی 18 و همچنین 18 الی 20 برگزار میگردد ، همچنین برای رفاه افراد شاغل و کارمند کلاس جمعه صبحها از ساعت 9 الی 13 نیز دایر میباشد که از سطح کیفی برخوردار گردیده است. برای آگاهی از سطوح دوره ، تعداد جلسه هر سطح ،هزینه و همچنین سایر اطلاعت دوره با ما تماس بگیرید یا به موسسه مراجعه نمایید.
 
 
برای ثبت نام در در دوره حضوری پیشرفته موسسه زبان امید روی لینک زیر کلیک نمایید: